Mity marketingowe. Marketing bez bzdur, iluzji i fałszywych założeń Jacek Pogorzelski

ISBN: 9788375267419

Published: 2010

Hardcover

252 pages


Description

Mity marketingowe. Marketing bez bzdur, iluzji i fałszywych założeń  by  Jacek Pogorzelski

Mity marketingowe. Marketing bez bzdur, iluzji i fałszywych założeń by Jacek Pogorzelski
2010 | Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 252 pages | ISBN: 9788375267419 | 5.14 Mb

Dużo się zmieniło w otoczeniu marketingu. A jeśli tak, to rutyna nie ma racji bytu. Marketing jako funkcja będzie zawsze niewykorzystanym potencjałem, bo potrzebna jest orientacja marketingowa. Zrzucanie marketingu na grono ludzi, które robi sobieMoreDużo się zmieniło w otoczeniu marketingu. A jeśli tak, to rutyna nie ma racji bytu. Marketing jako funkcja będzie zawsze niewykorzystanym potencjałem, bo potrzebna jest orientacja marketingowa.

Zrzucanie marketingu na grono ludzi, które robi sobie coś tam równolegle do innych działów, zawsze zamienia marketing w dział promocji i ewentualnie dział badań rynkowych.Wracamy do podstaw rozumienia marketingu. Teraz naprawdę ma on być patrzeniem na świat, wyciąganiem wniosków i proponowaniem czegoś na podstawie zdobytej wiedzy i prowadzonych obserwacji. „Najpierw coś zróbmy, a potem pchajmy z całej siły, żeby się sprzedało” – to model porażki.Nic ci nie da szukanie lepszych narzędzi manipulacji czy doskonalenie metod pomiaru ROI.

Ten sposób myślenia jest nieskuteczny, bo ludzie będą uciekał do światów, które oferują im spełnianie marzeń.Wychodząc z powyższych założeń, autor - ceniony konsultant i ekspert w zakresie strategii marketingowej - przedstawia nowe podejście do marketingu, rozprawiając się z pokutującymi wciąż przekonaniami na temat jego roli oraz wielu uznanych metod i dowodząc ich szkodliwości.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Mity marketingowe. Marketing bez bzdur, iluzji i fałszywych założeń":


poeburton.com

©2013-2015 | DMCA | Contact us